retro jordans for sale, cheap jordans, cheap foamposites, cheap air jordans, Cheap jordans, cheap foamposites for sale, nfl jerseys for sale, cheap jordans for sale,
 
головна
 
тел./факс
 +38 032 241-90-95
 +38 032 245-12-08
 головна мапа сайту 
м.Львів, вул. Городоцька, 197, e-mail: vorota@vorota.com.ua
 
 
  пошук 
 
 
 
ГоловнаВорота, огорожі, автоматикадля промисловостіпромислові ворота

промислові ворота
Ворота промислові

Ворота сегментні (секційні) Ворота сегментні (секційні)
Ворота сегментні - це сучасні ворота призначені для промислових об'єктів, об'єктів харчової промисловості, складів, майстерень та господарських приміщень. Завдяки сучасним конструктивним рішенням і можливості підключення додаткового обладнання ці ворота можуть задовольнити вимоги кожного клієнта. Ворота можуть бути обладнані вхідними дверима. В залежності від матеріалу панелі та конструктивного вирішення фірма WISNIOWSKI пропонує такі типи воріт: MakroPro, MakroPro Alu, MakroPro 100 з автоматом, MakroPro Alu з автоматом.
Ворота сегментні (секційні)

Ворота ролетні Ворота ролетні
Ролетні ворота BR-100 – це автоматичні алюмінієві ворота, зручні в експлуатації, обладнанні три-фазним двигуном з блоком керування. Завдяки компактній конструкції їх можна встановити практично в будь-якому приміщенні.
Ворота ролетні

Ворота підвісні Ворота підвісні
Підвісні Ворота – це недороге та перевірене закриття господарських приміщень, промислових об'єктів та складів. Їх можна встановити ззовні або в середині приміщення – щоб відділити два приміщення. Їх головна перевага – це проста конструкція без порогу – ворота рухаються по шині, що прикріплена до зовнішньої або внутрішньої стіни над проємом.
Ворота підвісні

Ворота швидкісні Ворота швидкісні
EFAFLEX є провідним виробником високошвидкісних воріт в світі, з спіральною, рулонною і двостулковою конструкцією. Багатобічна програма продукції якості „Made in Germany“ підкреслює найновішу техніку варіантів воріт з детальною розробкою всіх компонентів.
Ворота швидкісні