retro jordans for sale, cheap jordans, cheap foamposites, cheap air jordans, Cheap jordans, cheap foamposites for sale, nfl jerseys for sale, cheap jordans for sale,
 
головна
 
тел./факс
 +38 032 241-90-95
 +38 032 245-12-08
 головна мапа сайту 
м.Львів, вул. Городоцька, 197, e-mail: vorota@vorota.com.ua
 
 
  пошук 
 
 
 
ГоловнаВорота, огорожі, автоматикадля промисловостісистеми промислових огорож

системи промислових огорожПромислові огорожі WISNIOWSKI це комплексне рішення огорожі промислових об'єктів, площ, складських приміщень і автомобільних стоянок. Система складається з двокрильних і відсувних воріт, хвірток, секцій і стовпчиків. Промислові огорожі можуть бути заповнені сталевими профылями 30 x 30 [мм] або панелями VEGA.


Ворота промислові відсувні Ворота промислові відсувні
Промислові відсувні ворота чудово підходять для закриття в'їздів на промислові об'єкти, території, складські приміщення, стоянки. Завдяки солідній і масивній конструкції, цими воротами можна закрити великі проїзди – з шириною до 12 метрів, а використовуючи двоє воріт, що сходяться, навіть проїзди в два рази ширші - 24 метри.
Ворота промислові відсувні

Ворота промислові двостулкові Ворота промислові двостулкові
Промислові двостулкові ворота – це альтернатива для відсувних воріт. Вони чудово підходять для закриття в'їздів на промислові об'єкти, площі, складські приміщення і автомобільні стоянки. Завдяки солідній і масивній конструкції ці ворота можуть закрити широкі в'їзди – до 10 метрів.
Ворота промислові двостулкові

Хвіртки промислові Хвіртки промислові
Хвіртки промислові є частиною промислової системи огорожі і відповідають іншим елементам системи за кольором, заповненням, розмірами.
Хвіртки промислові

Панельні огорожі Панельні огорожі
Система панельних огорож складається з панелей VEGA B і двох типів стовпчиків: ALFA і BETA. Огорожі цього типу широко використовуються при огородженні парків, супермаркетів, фабрик і спортивних об'єктів.
Панельні огорожі

Стовпці і промислові сегменти огорожі Стовпці і промислові сегменти огорожі
Промислові сегменти огорожі виконуються з аналогічним заповненням до воріт і хвірток, тому вони є частиною систем промислової огорожі.
Стовпці і промислові сегменти огорожі