retro jordans for sale, cheap jordans, cheap foamposites, cheap air jordans, Cheap jordans, cheap foamposites for sale, nfl jerseys for sale, cheap jordans for sale,
 
головна
 
тел./факс
 +38 032 241-90-95
 +38 032 245-12-08
 головна мапа сайту 
м.Львів, вул. Городоцька, 197, e-mail: vorota@vorota.com.ua
 
 
  пошук 
 
 
 
ГоловнаВорота, огорожі, автоматикадля приватних будинківгаражні ворота

гаражні воротаВКП “Престиж” – офіційний представник фірми WISNIOWSKI, однієї з найбільших польських виробників гаражних і промислових воріт. Основним напрямком нашої діяльності є продаж та монтаж різноманітних видів гаражних, промислових воріт та систем огорожі, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Ворота Підйомно-поворотні (Щитові) Ворота Підйомно-поворотні (Щитові)
Ворота Підйомно-поворотні (Щитові) - це одні з самих популярних та перевірених воріт на ринку. Це традиційне рішення замикання гаражу та висока якість за розумну ціну. Практичні та недорогі. Хвіртка в крилі воріт чи вентиляційна решітка можуть бути ідеальним доповненням до пропозиції.
Ворота Підйомно-поворотні (Щитові)

Ворота Сегментні (Секційні) Ворота Сегментні (Секційні)
Сегментні ворота фірми WIŚNIOWSKI –це вдале естетичне вирішення дизайну Вашої оселі. Індивідуально підібрані і кваліфіковано встановлені ворота особливо підкреслять стиль Вашого будинку і Вашу індивідуальність. Ці ворота забезпечать Вам безпеку і комфорт.
Ворота Сегментні (Секційні)

Ворота Ролетні Ворота Ролетні
Ворота Ролетні – ідеальне рішення для всіх хто цінить комфорт та зручність в експлуатації. Ворота Ролетні в стандартні автоматичні та обладнанні двигуном з вимикачем.
Ворота Ролетні

Ворота Двостулкові Ворота Двостулкові
Ворота Двостулкові – це класичні гаражні ворота, фірми WIŚNIOWSKI. Гарантією низької ціни та надійної роботи являється використанні традиційних та перевірених рішень.
Ворота Двостулкові