retro jordans for sale, cheap jordans, cheap foamposites, cheap air jordans, Cheap jordans, cheap foamposites for sale, nfl jerseys for sale, cheap jordans for sale,
 
головна
 
тел./факс
 +38 032 241-90-95
 +38 032 245-12-08
 головна мапа сайту 
м.Львів, вул. Городоцька, 197, e-mail: vorota@vorota.com.ua
 
 
  пошук 
 
 
 
ГоловнаВорота, огорожі, автоматикадля промисловостіскладське обладнанняГерметизатори отвору

Герметизатори отворуНаше підприємство пропонує різні моделі герметізаторів отвору (докшелтерів) для швидкого і безпечного перевантаження будь-яких матеріалів. Особливо актуальне використання герметизаторов на складах, де необхідно постійно підтримувати температуру, а також забезпечувати мінімальні теплові втрати.


Докшелтер виступає як «ущільнювач» між отвором воріт складу і фурою і забезпечує максимально герметичний перехід між ними. Завдяки герметизатору отвору в складське приміщення не пробиваються пил, вітер, дощ, не залітають комахи; через відкритий вантажний отвір на склад не проникають протяги. За рахунок герметичності докшелтера зберігається стабільна температура усередині складу (тепло або холод). Відсутність різких коливань температури забезпечує стабільний мікроклімат в приміщенні і зберігає здоров'я працівників. У приміщенні, обладнаному докшелтером, навантажувально-розвантажувальні роботи можна проводити при будь-яких метеоумовах. Стандартні розміри герметізаторів отвору розраховано на прийом транспорту будь-яких габаритів – від невеликої вантажівки до єврофури.Основні переваги герметизаторів отвору які пропонує наше підприємство:
  • герметизатори отвору не вимагають спеціального технічного обслуговування;
  • ПВХ з синтетичним армуванням зберігає еластичність в діапазоні температур від –40 до 60 ?С;
  • рама яка складається запобігає руйнуванню конструкції герметизатора в разі неправильної парковки автомобіля;
  • верхній аркуш герметизатора може бути як одинарним, так і подвійним – для забезпечення додаткової герметичності;
  • верхня частина герметизатора виконана «під кутом»: це забезпечує безперешкодний стік дощової води;
  • світловідбивні смуги необхідні для забезпечення точної парковки автомобіля.


  •