retro jordans for sale, cheap jordans, cheap foamposites, cheap air jordans, Cheap jordans, cheap foamposites for sale, nfl jerseys for sale, cheap jordans for sale,
 
головна
 
тел./факс
 +38 032 241-90-95
 +38 032 245-12-08
 головна мапа сайту 
м.Львів, вул. Городоцька, 197, e-mail: vorota@vorota.com.ua
 
 
  пошук 
 
 
 
ГоловнаВорота, огорожі, автоматикадля промисловостісистеми промислових огорожВорота промислові відсувні

Ворота промислові відсувні 
 

 • Відсувні промислові ворота - сучасне конструкційне рішення          
  Проект промислових відсувних воріт заснований на використанні комп'ютерної симуляції. Використання цих технологій дозволяє дізнатися, як поводитиметься виріб ще до того, як з'явиться його прототип. Завдяки цьому ми віддаємо у Ваші руки детально перевірений виріб найвищої якості.


 • Самонесуча конструкція --- Це означає, що крило воріт не вимагає підтримки – воно завішене над рівнем в'їзду. Таке рішення гарантує надійне функціонування воріт незалежно від пори року і інших умов. Рух крила ніщо не блокує – навіть тоді, коли земля покрита снігом, льодом, піском або листям. Несучі карети монтуються на фундаменті.


 • Автоматичні ворота   --  Ворота обладнані автоматикою встановленою на спеціальному кронштейні. Двигун приводиться в рух вимикачем на ключ, кнопковим вимикачем або дистанційно за допомогою пульта. У разі відсутності живлення ворота можна відкрити вручну, розблокувавши автоматику.


 • Безпека - Безпечну експлуатацію гарантують: фотоелементи, буфера безпеки на вертикальних площинах стовпа і крила, кнопка STOP і лампа сигналізації. Якщо ворота, обладнані буфером безпеки, наштовхнуться на перешкоду на своєму шляху, вони відразу зупиняться, не ушкоджуючи об'єкт.

   

 • Ефективна і тиха робота Плавний рух крила забезпечує гладка поверхня усередині несучої шини і ролики, що рухаються усередині неї, виконані з поліамідного матеріалу. Шина формується із заздалегідь оцинкованого сталевого листа – таким чином ми отримуємо ефект дуже гладкої поверхні. Ролики виготовлені з поліаміду довговічні і не вимагають консервації (поліамід – це дуже твердий і стійкий на стирання матеріал).

   

 • Крило воріт виконується як суцільна зварна конструкція. Полотно воріт заповнене закритими профілями 25х25 мм. аб панеллю Vega B/
 • Максимальні розміри воріт: Ширина 12000 мм. х висота 2400.
 • Ворота можуть бути пофарбовані в зелений, синій, сірий або білий кольори без доплати, фарбування в інші кольори палітри RAL можливе за додаткову плату.